Regulamin

O serwisie

Jesteśmy platformą, która jest stworzona w celu dodawania ogłoszeń motoryzacyjnych. Korzystanie z serwisu w ramach jednego ogłoszenia jest darmowe.

Serwis jest skierowany do osób prywatnych oraz firm, którzy mogą być sprzedawcami a również osobami kupującymi pojazd.

Serwis w zaden sposób nie pośredniczy w transakcjach. Użytkownicy kontaktują się ze sobą bezpośrednio i ustalają szczegóły dotyczące transakcji.

W serwisie czterykola.com.pl znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży samochodów nowych i używanych. Możesz filtrować oferty samochodowe według różnych właściwości. Oferty znajdziesz na samochody z silnikiem spalinowym i też z silnikiem elektrycznym.

Oprócz ofert o sprzedaży nowych i używanych samochodów znajdziesz informację na temat nowości w świecie motoryzacji. Informację te zamieszczone na stronie "Blog".

Opłaty i prowizję

Serwis internetowy nie pobiera żadnych opłat z tytułu rejestracji w serwisie. Serwis nie pobiera opłat z tytułu wystawienia jednego ogłoszenia w serwisie.

Korzystanie z serwisu

Użytkownikiem serwisu może być osoba która ukończyła 18 rok życia, i posiada zdolność do czynności prawnych.

Użytkownikiem serwisu może być też osoba która ukończyła 13 rok życia ale  nie ukończyła 18 rok życia. Wszystkie działania takiej osoby muszą być za zgodą opiekuna prawnego.

Serwis nie weryfikuje tożsamości użytkowników i nie odpowiada za wiarygodność danych podanych przez użytkowników.

Użytkownik jest zobowiązany przestrzegać ten Regulamin. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Również użytkownik powinien:

  • Korzystać z serwisu w sposób niezakłócający jego funkcjonowanie, a w szczególności poprzez użycie specjalnego oprogramowania.
  • Nie wysłanie w serwisie dużej liczby takich samych ogłoszeń, lub dużej liczby informacji handlowych (spam)

Serwis może uniemożliwić częściowo lub całkowicie korzystanie z serwisu w przypadku naruszenia regulaminu.

Wszystkie elementy graficzne oraz skrypty i kody JavaScript, CSS podlegają ochronie prawnej w zakresie praw autorskich.

Rejestracja w serwisie

Rejestracja w serwisie wymaga aktywnego adresu e-mail. Rejestracja konta w serwisie jest bezpłatna. Jedna osoba może posiadać jedno konto w serwisie. Posiadanie przez jedną osobę kont w liczbie większej niż jedno, jest zabronione. W każdym momencie użytkownik może usunąć swoje konto, klikając w odpowiedni przycisk w panelu administracji kontem.

Zawieranie transakcji i odpowiedzialność

Serwis w żaden sposób nie pośredniczy w transakcji i nie niesie odpowiedzialności za wszystkie czynności dokonywane pomiędzy użytkownikami.